Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5- Transformers: PrimeRated ★ 4.5
- Transformers: PrimeRated ★ 4.5
- Transformers: Prime Beast HuntersRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
How to Become a TyrantRated ★ 4.5