Movies
Ratings
300
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Flowers of WarRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5