Movies
Ratings
126
HerRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 1.5
GravityRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Another YearRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0