Movies
Ratings
365
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 4.0
Official SecretsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Wonder WheelRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Miss You AlreadyRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Christmas & Co.Rated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.0
AmourRated ★ 5.0
MauriceRated ★ 3.5
ColetteRated ★ 4.0
Daddy Day CareRated ★ 3.5
The Jane Austen Book ClubRated ★ 3.0
Sink or SwimRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0