Titles you rated
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 2.5- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 3.0
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.0
- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
Run with the WindRated ★ 3.5
Chihayafuru 3Rated ★ 3.5
Chihayafuru 2Rated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
86Rated ★ 4.0