Movies
Ratings
281
The SonRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.0
John Mulaney: Baby JRated ★ 3.0
Hasan Minhaj: The King's JesterRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
OldRated ★ 2.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0
ItRated ★ 3.0
The PromRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5