Movies
Ratings
230
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Love ClinicRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 2.5
Blue StreakRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.0
PixelsRated ★ 1.5
JumanjiRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5