Movies
Ratings
296
It Comes at NightRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
HostelRated ★ 3.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0
ColossalRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.0
BrokenRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
The StrangersRated ★ 4.0
Nine LivesRated ★ 2.0
The Expendables 3Rated ★ 0.5
The Nice GuysRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 3.0
You're NextRated ★ 4.0
A Girl at My DoorRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 3.0
The TouristRated ★ 3.5
The Last House on the LeftRated ★ 3.5