Series
Ratings
114
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0