Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0