Series
Ratings
118
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Offline LoveRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 4.5