Series
Ratings
32
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0- BakumanRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- Akai YubiRated ★ 5.0
ShinzanmonoRated ★ 5.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 5.0