Series
Ratings
276
The Art of SarahRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- 원피스 31기Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0