Titles you rated
Dracula UntoldRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0