Movies
Ratings
486
CinderellaRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
The CitizenRated ★ 3.5
My Sister's KeeperRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5