Movies
Ratings
267
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.5