Series
Ratings
30
Good DoctorRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0