Series
Ratings
116
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 2.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
DexterRated ★ 1.5
24Rated ★ 2.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
DexterRated ★ 1.5
CSI: NYRated ★ 3.5- DexterRated ★ 2.5
The MentalistRated ★ 2.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 1.5