Movies
Ratings
331
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 3.5
MonstrumRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 5.0
Short PeaceRated ★ 4.0
Lords of DogtownRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5