Series
Ratings
74
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
The Carrie DiariesRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5