Series
Ratings
168
The ProducersRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
LIFERated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.5