Movies
Ratings
535
The BatmanRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Lady of the DynastyRated ★ 1.0
The Last DuelRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Emma.Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0