Series
Ratings
79
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0- HonourRated ★ 4.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.0
Love MeRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.0