Movies
Ratings
340
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
JokerRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
TenetRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 1.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0