Movies
Ratings
675
Bad GeniusRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0