Movies
Ratings
126
Men in BlackRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0- Talking ArchitectRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
My Mother the MermaidRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0