Series
Ratings
280
Reply 1988Rated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 2.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.5
Pure in HeartRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Her Lovely HeelsRated ★ 3.0
ResetRated ★ 2.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5- OuroborosRated ★ 4.0