Movies
Ratings
2060- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
When This Summer is OverRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Güle-GüleRated ★ 3.0
Big DealRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0