Series
Ratings
91
His & HersRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0