Titles you rated
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 1.5
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Starting 5 Season 1Rated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0