Series
Ratings
31
StrangerRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0