Series
Ratings
70
NonstopRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0