Movies
Ratings
82
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0