Movies
Ratings
128
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
JunoRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0