Movies
Ratings
732
One Missed CallRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Two Cops 2Rated ★ 3.5- Kid CopRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
RioRated ★ 2.0
Child's Play 2Rated ★ 2.0
TyphoonRated ★ 2.0
Robin HoodRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
American ReunionRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5