Series
Ratings
48
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
SoulRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0