Series
Ratings
28
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
Momo SalonRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0