Series
Ratings
19
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5