Series
Ratings
97- 더 로직Rated ★ 1.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0