Movies
Ratings
36
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5