Series
Ratings
21
ERASEDRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5