Series
Ratings
55
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- DamoRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0