Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 5.0