Series
Ratings
13- 원피스 5기Rated ★ 5.0
Ah! My Goddess: Flights of FancyRated ★ 5.0
Ah! My GoddessRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0