Series
Ratings
427
The Art of SarahRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 2.0- 어른 김장하Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.0
Zero DayRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0