Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 1.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.0