Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
MementoRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0