Movies
Ratings
629
American PieRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The DictatorRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 1.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0