Series
Ratings
59
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0- KiteRated ★ 4.5