Series
Ratings
54
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 5.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.5
1122 Ii FufuRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
ClarkRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- House of the UniverseRated ★ 0.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0